مقالات

دستگاه پلاژن سه هندپیس سه کاره

دستگاه پلاژن سه هندپیس سه کاره

دستگاه پلاژن سه هندپیس سه کاره یکی از مفیدترین دستگاه های اتاق پوست برای جوانسازی پوست، لایه برداری و پاکسازی و اکسیژن رسانی به پوست صورت، گردن، دکلته و دست‌ها است. دستگاه پلاژن هم برای کلینیک‌های زیبایی کاربرد دارد و هم در بیوتی سالن ها استفاده میشود. اما کار کردن با آن مستلزم گذراندن دوره پلاژن تراپی است. در این مطلب میخواهیم به شما بگوییم دستگاه پلاژن چیست و چه فوایدی برای پوست دارد.

اگر به آشنایی بیشتر با دستگاه پلاژن علاقمند هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. همچنین برای خرید دستگاه پلاژن سه هندپیس میتوانید همین حالا با شماره تلفن 09125432891 تماس بگیرید.

فروش نقد و اقساط  دستگاه پلاژن با نازل ترین قیمت ، بدون بهره افتخار عرضه بهترین خدمات فروش و پس از فروش در سینا ارتو 

معرفی دستگاه پلاژن تراپی

دستگاه پلاژن سه هندپیس همانطور که از نامش پیداست، از سه عدد هندپیس تشکیل شده است که هریک وظیفه و هدف خاصی دارند. وجود این هندپیس ها که به آنها بازو هم گفته میشود، باعث شده دستگاه پلاژن سه هندپیس، با نام دستگاه پلاژن سه بازو نیز شناخته شود. اما کاربرد هریک از این بازوها چیست؟

هندپیس اکسیژنو

این هندپیس همانطور که از نامش پیداست، اکسیژن مورد نیاز پوست را تامین میکند و روشن شدن پوست را له همراه دارد. از دیگر کاربردهای آن میتوان به لایه برداری ملایم اشاره نمود. هندپیس اکسیژنو برای جذب مواد مغذی روی پوست، از مواد مصرفی خاصی به عنوان کیت پلاژن استفاده میکند.

دو نوع کیت پلاژن در بازار وجود دارد: کیت جوانساز و کیت روشن کننده. کافیست بر اساس نیاز پوست و اولویت کلاینت، یکی از انواع کیت ها را باز نمایید و کپسوژل مربوطه را روی هندپیس اکسیژنو وصل کنید. به این صورت میتوانید جذب مواد مغذی مورد نظر را روی پوست به راحتی انجام دهید.

هندپیس اولتراسونیک

این هندپیس با تابش اشعه اولتراسوند به پوست، ضمن کمک به جذب حداکثر مواد، در صاف و یکدست شدن پوست و رفع لکه های پوستی، نقش مؤثری دارد. برای حرکت این هندپیس باید از هیدروژل هایلایف و یا ژل هیدرودرمی استفاده کنید. این ژل به حفظ رطوبت و آبرسانی پوست کمک میکند.

هندپیس آر اف دستگاه پلاژن

هندپیس آر اف از فناوری رادیوفرکانسی برای لیفت و کلاژن سازی در پوست استفاده می‌کند. این هندپیس حرارت را به شکل کنترل شده و قابل تنظیم به کار می‌گیرد تا چین و چروک های به وجود آمده روی صورت را برطرف نماید. همچنین با استفاده از حرارت، فرم دهی روی گونه ها ایجاد میکند و نیز فک، چانه و نواحی مورد نظر را انجام میدهد و غبغب را رفع می‌کند.

مکانیزم دستگاه پلاژن سه هندپیس

به طور کلی این دستگاه سه هندپیس یا سه بازو دارد که عبارتند از:

هندپیس اکسیژن تراپی

این هندپیس همانطور که از نامش پیداست، برای بهبود وضعیت گردش خون در پوست صورت، اکسیژن رسانی به پوست، روشن‌تر کردن پوست و لایه برداری ملایم پوست استفاده می‌شود. این هندپیس هم برای استفاده و درمان صورت مناسب است و هم برای گردن کاربردی می‌باشد.

هندپیس اولتراسونیک

این هندپیس با استفاده از فناوری اولتراسوند، برای رفع لک و کک و مک و کلیه ضایعات پوستی استفاده می‌شود و ضمن صاف و یکدست کردن پوست صورت و گردن، به جذب هرچه بهتر مواد نیز کمک می‌کند. به عبارت دیگر این هندپیس بیشتر جنبه درمانی دارد تا جنبه زیبایی برای پوست صورت و گردن.

هندپیس آر اف (RF)

کاربرد اصلی این هندپیس مانند هندپیس تری پلار دستگاه آر اف کویتیشن لاغری، لیفت صورت و از بین بردن غبغب است. این هندپیس هم برای صورت و هم برای غبغب کاربرد دارد و به صاف و یکدست شدن صورت و از بین رفتن چربی‌های تجمع یافته در ناحیه غبغب کمک می‌کند.

دستگاه پلاژن سه هندپیس، به طور هم‌زمان سه درمان را روی پوست شما انجام می‌دهد. عملکرد دستگاه به این صورت است که در ابتدا لایه‌برداری از لایه سطحی پوست انجام می‌شود تا پوست آمادگی لازم برای دریافت مواد مغذی را پیدا کند.

در مرحله بعد فرآیند پاکسازی روی پوست توسط ماده‌ای به نام کاپسوژن انجام می‌شود تا پوست آماده دریافت پلاژن تراپی شود. در آخرین مرحله نیز از دستگاه سه هندپیس برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک‌ها استفاده می‌شود. به این صورت که تعداد بی‌شماری اکسیژن تولید می‌نماید که این جباب‌ها به راحتی روی پوست نفوذ می‌کنند. برا اثربخشی هرچه بیشتر این فرآیند، دستگاه پلاژن، پوست را به مقدار مناسبی از یک ژل خنک کننده آغشته می‌نماید.

 

 

عملکرد دستگاه پلاژن روی پوست

استفاده دستگاه پلاژن روی انواع پوست در سراسر دنیا تایید کرده است که این دستگاه پف و تیرگی اطراف چشم را برطرف میکند، گردش خون را در پوست صورت افزایش میدهد، چین و چروک های به وجود آمده روی پوست را از بین میبرد و با تحریک پوست نسبت به نوسازی و کلاژن سازی، جوانی را برای پوست به ارمغان می آورد.

از دیگر نتایج فرآیند پلاژن تراپی روی پوست میتوان به فرم دهی گونه ها و زاویه سازی فک و چانه بدون تزریق اشاره کرد. مهمترین مزیت این دستگاه، مانند دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره، دستگاه میکروکارنت N97 و دستگاه هایفو اولترا کلینیکال، غیرتهاجمی بودن آن است. به عبارت دیگر پلاژن یک دستگاه ایمن برای پوست است که زیبایی و شفافیت را بدون هیچ گونه برش و خراشی به کلاینت هدیه میدهد.

مکانیزم عملکرد این دستگاه، استفاده از فناوری های اولتراسونیک و رادیو فرکانسی است. به عبارت دیگر پس از پاکسازی و لایه برداری، جذب مواد مغذی و جوانساز با تابش اشعه اولتراسوند به لایه های عمیق پوست انجام می‌شود و پس از آن با بهره گیری از امواج رادیو فرکانسی یا همان RF، با حرارت قابل تنظیم و کنترل شده، نواحی مورد نظر لیفت شده و چین و چروک‌ها رفع می‌شود. همچنین با استفاده از همین حرارت، فرم دهی روی گونه‌ها و فک و چانه انجام می‌شود.

یکی دیگر از کاربردهای فناوری RF، برای رفع غبغب و چربی های اضافی ناحیه گردن است. به این ترتیب که چربی‌های اضافی توسط حرارت شکسته شده و از ناحیه مورد نظر حرکت می‌کنند و دفع می‌شوند. نکته قابل اهمیت این است که این کار بدون هیچ آسیبی به غده تیروئید انجام می‌شود.

مهمترین نتایج دستگاه پلاژن برای کلاینت ها

 اگر بخواهیم به دستاوردهای دستگاه پلاژن برای کلاینت ها اشاره کنیم، باید موارد متعددی را بیان نماییم. اما در ادامه لیستی از رایج ترین نتایج این دستگاه روی انواع تایپ پوستی را در اختیار شما قرار میدهیم:

 

 • رطوبت رسانی به پوست صورت، گردن و دکلته
 • بازسازی پوست و تحریک پوست نسبت به کلاژن سازی
 • کوچک کردن چشم گیر منافذ باز پوست
 • درمان سلولیت های به وجود آمده روی صورت
 • روشن کردن پوست در اولین جلسه مراجعه
 • رفع لکه های به وجود آمده در اثر آفتاب سوختگی، بارداری و جای جوش
 • رفع تیرگی و کدری های پوست صورت و گردن
 • بهبود گردش خون و متابولیسم صورت
 • لایه برداری ملایم و حذف چربی های اضافه و به تعادل رساندن چربی پوست
 • حذف جوش های سر سیاه و سر سفید

 

مواردی که به آنها اشاره کردیم، تنها  بخشی از نتایج دستگاه پلاژن روی انواع پوست است. بسیاری از کلاینت های استفاده کننده از خدمات پلاژن تراپی، به دلیل رضایت بالا، این خدمات را به عنوان روتین ماهیانه انتخاب میکنند.

فواید دستگاه پلاژن سه هندپیس برای پوست

اگر بخواهیم فواید دستگاه پلاژن را برای شما بازگو کنیم، باید به موارد زیر بپردازیم:

 

 • جوانی، شفافیت و درخشندگی پوست صورت و گردن
 • روشن شدن پوست به شکل مؤثر بدون استفاده از لایه بردارهای سنگین
 • لیفت پوست به شکل غیرتهاجمی بدون نیاز به تزریق یا عمل جراحی
 • سهولت در استفاده از دستگاه برای اپراتور  
 • رطوبت رسانی و جذب مواد مغذی برای پوست
 • پاکسازی حرفه ای منافذ و کمک به کوچکتر شدن منافذ باز پوست
 • پیشگیری از پیری زود رس و به تعویق انداختن روند پیری پوست

 

مواردی که به آنها اشاره شد، برخی از فواید این دستگاه هستند. وجود سه هندپیس کاربردی با عملکرد شگفت انگیز روی پوست و قیمت اقتصادی این دستگاه، از دیگر مزایا و دلایل محبوبیت آن در کلینیک ها و در میان کلاینت‌ها است.

استفاده از دستگاه پلاژن تراپی به چه افرادی توصیه نمی‌شود؟

اگرچه این دستگاه یک ابزار کاملاً ایمن و استاندارد برای لایه برداری و جوانسازی پوست است که استفاده از آن برای اکثر افراد، توصیه میشود و هیچ مانعی ندارد، اما به علت برخورداری از امواج، استفاده از آن برای برخی افراد، توصیه نمیشود. افراد زیر اصلی ترین دسته ای هستند که کاندید استفاده از خدمات پلاژن تراپی نمی باشند:

 

 • افراد دارای ایمپلنت دندان و مفاصل
 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری سرع

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه پلاژن

در ابتدای مطلب، میخواستیم درباره ایتکه دستگاه پلاژن چیست، صحبت کنیم. حالا میخواهیم نکات ایمنی نگهداری از دستگاه پلاژن را به شما بگوییم. دستگاه پلاژن، یک دستگاه ایمن و استاندارد است و معمولاً دچار خرابی نمیشود. اما لازم است نکاتی را که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، رعایت کنید تا دستگاه شما طول عمر مفید بالاتری داشته باشد. به عبارت دیگر دانستن این نکات کمک میکند که دستگاه در بلند مدت دچار ایراد نشود.

 

 • قبل از شروع کار با دستگاه، حتماً در دروه آموزش کار با دستگاه و پلاژن تراپی، شرکت کنید.
 • زمانی که از دستگاه استفاده نمیکنید، حتماً آن را خاموش کنید تا موتور و قطعات دستگاه استراحت کنند.
 • از قرار دادن دستگاه پلان سه هندپیس، در نزدیکی آب یا سایر مایعات خودداری کنید.  
 • در صورتی که میخواهید دستگاه را تمیز کنید، حتماً آن را خاموش نمایید.
 • قبل از جدا کردن هندپیس های دستگاه، آن را خاموش نمایید.
 • اگر متوجه مشکلات و ضعف در عملکرد دستگاه شدید، به سرعت آن را خاموش کرده و به نمایندگی مراجعه نمایید.
 • در صورتی که قصد جا به جایی دستگاه را دارید، حتما پیش از جا به جایی آن را خاموش و سپس به مکان مورد نظر انتقال دهید.
 • حتماً در هنگام خرید دستگاه، برگه گارانتی و خدمات پس از فروش را دریافت نمایید تا در صورت خرابی از خدمات شرکت فروشنده استفاده کنید.

مزایای خرید از سینا ارتو

اکثر مشتریان دلیل انتخاب سینا ارتو را موارد زیر دانسته‌اند:

 • مشاوره رایگان بر اساس نیاز و بودجه مشتری
 • ارائه محصولات با کیفیت همراه با گواهینامه اصالت کالا
 • فراهم کردن شرایط خرید اقساطی برای دستگاه های لیزر به منظور رفاه حال مشتریان
 • تجهیز کلینیک حرفه ای در سراسر ایران
 • ارائه خدمات آموزش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات
 • امکان ارسال کالا به تهران و سراسر ایران در حداکثر سه روز کاری

مواردی که به آنها اشاره کردیم، برخی از مزایای خرید از مجموعه سینا ارتو است. در یک کلام باید بگوییم با خرید از سینا ارتو یک خرید امن را تجربه خواهید نمود.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “دستگاه پلاژن سه هندپیس سه کاره

 1. ناشناس گفت:

  سلام شما فروش اقساطی هم دارین؟

  1. sina گفت:

   سلام بله برای مشاوره میتونید تماس بگیرید با حضوری تشریف بیارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *