مقالات

دستگاه آر اف کویتیشن

دستگاه آر اف کویتیشن ایستاده سالنی

دستگاه آر اف کویتیشن – در سال‌های اخیر و به ویژه با فراگیر شدن ویروس کرونا، به دلیل خانه نشین شدن افراد و تعطیل شدن اکثر باشگاه‌های ورزشی و ورزشگاه‌ها، بسیاری از افراد با مشکل اضافه وزن رو به رو شدند. علاوه بر این برخی افراد به واسطه مشکلات ژنیتیکی و هورمونی، از اضافه وزن رنج می‌برند. این افراد با مراجعه به کلنیک‌های زیبایی و پزشکان تغذیه دنبال روشی برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل هستند. در حال حاضر یکی از بهترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای کاهش وزن در کوتا‌ترین زمان ممکن، استفاده از دستگاه آر اف کویتیشن است. این دستگاه به واسطه برخورداری از ۱۱ هندپیس، توانایی لاغری در ناحیه صورت و بدن را دارد. علاوه بر این پدهای عضله‌ساز نیز برای افرادی که به دنبال افزایش حجم عضلات هستند، در آن تعبیه شده است.

 

کاربردهای دستگاه لاغری آر اف کویتیشن

شاید برایتان سوال باشد که دستگاه آر اف کویتیشن چه کاربردهایی دارد و موارد استفاده از آن چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم موارد زیر، اصلی ترین کاربردهای دستگاه لاغری کویتیشن است:

 

 • باشگاه های بدنسازی و مجموعه های ورزشی
 • بیوتی سالن های ارائه دهنده خدمات لاغری
 • کلینیک های زیبایی و درمانی
 • سالن ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات ماساژ

 

مزایای استفاده از دستگاه آر اف کویتیشن

این دستگاه مزایای زیادی دارد که آن را به یک دستگاه محبوب در حوزه لاغری و کاهش وزن تبدیل کرده است. به طوریکه بسیاری از پزشکان تغذیه نیز از این دستگاه برای مراجعه کنندگان خود استفاده می‌کنند. به طور کلی موارد زیر، اصلی ترین مزایای دستگاه آر اف کویتیشن هستند:

 • لاغری سریع، کاهش وزن ۲ تا ۴ سایز در هر جلسه ۴۰ دقیقه ای
 • لاغری بدون سوختگی و درد
 • روش کاملاً غیر تهاجمی برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل
 • به روز ترین تکنولوژی در دنیا برای کاهش وزن

 

 

مکانیزم عملکرد دستگاه آر اف لاغری

مکانیزم عملکرد RF به این صورت است که ابتدا با استفاده از هندپیس کویتیشن، بافت چربی شکسته شده و سپس با هندپیس RF کلیه چربی های ناحیه مورد نظر آب می‌شود. همچنین هندپیس وکیوم بای پلار به جا به جا شدن توده‌های چربی کمک می‌کند و در نهایت چربی‌های اضافه از طریق ادرار، دفع می‌شوند.

 

 

مشخصات فنی دستگاه آر اف کویتیشن

در این بخش مشخصات فنی دستگاه آر اف را برای شما بیان می‌کنیم:

 • نام تجاری: TAY TAN
 • توان دستگاه: ۲۰۰ وات
 • وزن دستگاه: ۳۵ کیلوگرم
 • دارای پمپ تک اسب
 • نمایشگر واید: ۷ اینچ

آشنایی با هندپیس‌های دستگاه آر اف کویتیشن

دستگاه آر اف به طور کلی برای شکستن بافت‌های چربی و دفع آنها استفاده می‌شود. عمق نفوذ این دستگاه ۴ میلی متر است و گرمادهی آن بین ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد. همانطور که اشاره کردیم، دستگاه لاغری آر اف، هم برای صورت مناسب است و هم برای بدن. اما از آنجایی که چربی‌های موجود در صورت و غبغب به لحاظ نوع و ضخامت چربی، با یکدیگر متفاوت هستند، هندپیس‌های مختلفی در این دستگاه تعبیه شده است. در این بخش می‌خواهیم شما را با انواع هندپیس‌های لاغری و عضله ساز این دستگاه آشنا کنیم.

هندپیس آر اف ۳ پلار

این هندپیس به طور ویژه برای صورت طراحی شده است. البته کارایی این هندپیس تنها در لاغری صورت خلاصه نمی‌شود، بلکه برای رفع افتادگی پوست صورت، رفع خط خنده و از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی و دور چشم استفاده می‌شود. تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه مطلوب از هندپیس ۳ پلار دستگاه آر اف کویتیشن، ۴ جلسه است.

هندپیس آر اف ۴ پلار

این هندپیس به طور خاص برای از بین بردن غبغب طراحی شده است و قادر است حجم بیشتری از چربی‌های ناحیه زیر چانه و و غبغب را رفع نماید. پکیج ۲ تا ۴ جلسه ای برای رفع کامل غبغب لازم است.

هندپیس آر اف ۶ پلار

این هندپیس برای رفع چربی های ناحیه بازو، ران پا، شکم و پهلو طراحی شده است. واضح است که هندپیس ۶ پلار سطح مقطع بیشتری را پوشش می‌دهد و قدرت آن در شکستن بافت چربی بیشتر است. برای کسب نتیجه مطلوب، بسته به میزان اضافه وزن و سایز کلاینت بین ۶ تا ۱۲ جلسه نیاز است.

هندپیس کویتیشن

این هندپیس دارای قدرت ۸۰ هزار هرتز است و برای شکستن توده‌های سلولی و بافت چربی کارایی دارد. نکته قابل توجه این است که قبل از استفاده از هندپیس‌های RF باید از هندپیس کویتیشن برای شکستن بافت چربی استفاده شود.

هندپیس وکیوم بای پلار

این هندپیس که به آن اندولیفت نیز گفته می‌شود برای جابه جا کردن حجم توده چربی استفاده می‌شود و برای ناحیه شکم و پهلو کاربرد دارد. در واقع پیش از مرحله کویتیشن و برای شروع این مرحله لازم است از هندپیس وکیوم بای پلار استفاده شود.


هندپیس کویتیشن

 

 

آمادگی های قبل از مراجعه برای دریافت خدمات لاغری :

 

از آن جایی که دستگاه آر اف کویتیشن ایستاده سالنی، یکی از جدیدترین دستگاه‌های لاغری در ایران است، لازم است برخی توصیه های لازم را صاحبین کلینیک‌ها و بیوتی سالن‌ها بدانند تا بر اساس آن، کلاینت‌ها را راهنمایی نمایند. دانستن این نکات باعث حصول مطلوب‌ترین نتیجه برای مراجعه کنندگان خواهد بود.

نکات ضروری و آمادگی‌های لازم قبل از مراجعه برای دریافت خدمات لاغری، موارد زیر هستند:

 • قبل از مراجعه به کلینیک برای دریافت خدمات لاغری، استحمام کنید.
 • بهتر است ۴ ساعت قبل از RF از خوردن وعده غذایی یا خوراکی بپرهیزید.
 • لازم است بعد از انجام آر اف روی شکم، پهلو و ران، حداقل ۳۰ دقیقه پیاده روی کنید.
 • بهتر است در طول جلسات آر اف، از خوردن خوراکی‌های چاق کننده، خودداری کنید، این کار به سرعت لاغر شدن و کاهش وزن کمک می‌کند.
 • بین هر دو جلسه RF لازم است حداقل ۷۲ ساعت فاصله وجود داشته باشد.

مواردی که به آنها اشاره کردیم، نکاتی برای نتیجه گیری بهتر از دستگاه آر اف کویتیشن است. بهتر است پس از خرید دستگاه و راه‌اندازی لاین لاغری، این نکات را به کلاینت‌های خود یادآوری نمایید.

 

لاغری موضعی با دستگاه آر اف
لاغری با دستگاه کویتیشن

 

خدمات RF کویتیشن برای چه افرادی مناسب نیست؟

در مقابل خدمات آر اف برای برخی افراد قابل اجرا نیست. به عبارت دیگر مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم، موارد منع استفاده از دستگاه آر اف کویتیشن هستند:

افراد دارای ایمپلنت دندان نباید از هندپیس آر اف ۳ پلار برای صورت استفاده نمایند.

افرادی که در مفاصل خود پلاتین دارند، نباید از هندپیس آر اف در ناحیه مورد نظر استفاده نمایند.

خانم‌های باردار و شیرده، نباید در این دوره از خدمات آر اف استفاده نمایند.

عوارض دستگاه آر اف کویتیشن

در حال حاضر بسیاری از افراد برای درمان چاقی، به جای روش‌های طولانی مدت مانند رژیم غذایی و یا روش‌های پر هزینه و ریسکی مانند عمل جراحی، روش آر اف کویتیشن را انتخاب می‌کنند. چرا که این روش عوارض خاصی ندارد. به عبارت دیگر می‌توان گفت دستگاه آر اف کویتیشن، یک دستگاه ایمن و بدون عوارض است.

در واقع اپراتور دستگاه، باید نقاط ممنوعه بدن برای کار با دستگاه را بشناسد. به عنوان مثال هندپیس‌های دستگاه را نباید به استخوان‌ها، قسمت های دارای ایمپلنت و آلت تناسلی (تخمدان ها) نزدیک نمود. واقعیت این است که نزدیک شدن به مناطق ممنوعه از جمله استخوان‌ها، ممکن است منجر به بروز پوکی استخوان شود.

مزایای خرید دستگاه کویتیشن

خرید دستگاه آر اف کویتیشن، مزایای بسیاری دارد. در ادامه مهمترین مزایای خرید این دستگاه را برای شما بیان می‌کنیم:

وجود سوئیچ اپراتور

این آیتم برای افزایش امنیت دستگاه آر اف کویتیشن، طراحی شده است. در واقع دستگاه بدون سوئیچ اپراتور، کار نمی‌کند.

استپ لایزر

این آیتم برای محافظت دستگاه در برابر نوسانات برق و قطعی برق، بر روی دستگاه تعبیه شده است. به عبارت دیگر دستگاه شما نیازی به محافظ برق ندارد.

نرم افزار اختصاصی EMS

این دستگاه دارای یک LCD 7 اینچ است و نرم افزار اختصاصی آن EMS می‌باشد.

درجه کیفی بدنه دستگاه

بدنه دستگاه دارای درجه کیفی A است.

گارانتی و ضمانت نامه

این دستگاه از ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار است.

نصب و راه اندازی

فروش، نصب و راه‌اندازی این دستگاه در سراسر ایران انجام می‌شود. همچنین در هنگام راه اندازی، آموزش رایگان به همراه دو مدرک به خریدار ارائه می‌شود.

مجوز و IMED

دستگاه آر اف کویتیشن، کلیه مجوزهای وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو را دارد و دارای IMED است.

صرفه اقتصادی

دستگاه آر اف کویتیشن یکی از به صرفه‌ترین دستگاه‌های لاغری بازار است، چرا که نیاز به مواد مصرفی ندارد و با نیروی برق کار می‌کند.

 

قیمت دستگاه آر اف کویتیشن

قیمت دستگاه لاغری آر اف به عوامل مختلفی از جمله درجه کیفی، برند تولید کننده، گارانتی و خدمات پس از فروش و مواردی از این دست بستگی دارد. همچنین برخی از قطعات این دستگاه، وارداتی است و به همین دلیل نوسانات قیمت ارز، روی قیمت این دستگاه تاثیر گذار است. از این رو برای اطلاع از قیمت دقیق دستگاه، با شماره ۰۹۱۲۸۴۹۸۴۱۳ تماس بگیرید.

فراموش نکنید که متقاضیان پر تعدادی به دنبال لاغری شکم و پهلو، لاغری ران پا و لاغری بازو هستند. از این رو با خرید یک دستگاه لاغری حرفه ای، میتوانید به سرعت حاشیه سود کلینیک زیبایی خود را بالا ببرید. چرا که قیمت دستگاه لاغری کویتیشن آنقدر مناسب است خرید آن کاملاً اقتصادی و منطقی به نظر میرسد. در یک کلام اگر به دنبال خرید دستگاه لاغری کویتیشن قیمت مناسب هستید، همین حالا با فروشگاه سینا ارتو تماس بگیرید.

 

خرید دستگاه لاغری کویتیشن

برای خرید دستگاه آر اف کویتیشن یا هر دستگاه دیگری، گارانتی یک اصل اساسی است. به عبارت دیگر خرید دستگاه های برقی بدون گارانتی یعنی اشتباه بزرگ! چرا که اگر دستگاه شما دچار خرابی شود و از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار باشد، میتوانید برای عیب یابی و تعمیر از خدمات شرکت استفاده نمایید.

همچنین در صورتی که دستگاه قابل تعمیر نباشد، شرکت ارائه دهنده، دستگاه را برای شما تعویض می نماید. اما اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، در صورت خرابی باید هزینه تعمیر دستگاه را شخصاً پرداخت نمایید و در صورتی که قابل تعمیر نباشد، باید هزینه خرید مجدد را بپردازید.

جمع بندی و سخن پایانی

در این مطلب درباره دستگاه آر اف کویتیشن با شما صحبت کردیم و کاربردها و مزایای این دستگاه را برای شما توضیح دادیم. همچین موارد استفاده و موارد منع استفاده از آن را نیز بیان کردیم. نکاتی برای نتیجه گیری بهتر را به شما یادآوری کردیم و عوامل تاثیر گذار روی قیمت دستگاه آر اف کویتیشن را برای شما توضیح دادیم.

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی درباره دستگاه آر اف کویتیشن را در اختیار شما قرار داده باشد. برای دریافت مشاوره رایگان خرید دستگاه آر اف و طرح سوالات در این زمینه میتوانید همین حالا با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۳۲۸۹۱ تماس بگیرید.

 

مزایای خرید از سینا ارتو

 

      مشتریان ما اصلی ترین دلیل انتخاب سینا ارتو را موارد زیر دانسته‌اند:

 • ارائه مشاوره رایگان و پیشنهاد بهترین دستگاه با توجه به نیاز مشتری
 • برخورداری از تیم تخصصی مجرب و متعهد در آموزش و پشتیبانی از دستگاه‌ها
 • ضمانت اصل بودن کالا و به روز بودن دستگاه‌ها
 • سال‌ها تجربه موفق در زمینه فروش تجهیزات پزشکی و دستگاه های جوانسازی و زیبایی پوست
به این مقاله امتیاز دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *