مقالات

بهترین روش ریمو تاتو صورت و بدن

بهترین روش برای ریمو تاتو

بهترین روش ریمو تاتو صورت و بدن – اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که روی صورت و بدن خود تاتو زده اید و پس از مدتی به دلایل مختلف از جمله تکراری شدن تاتو، اشتباهات تاتو کار و یا دلایل شخصی دیگر، تصمیم به ریمو تاتو گرفته اید، احتمالاً به دنبال بهترین روش برای ریمو تاتو هستید.

روشی که کمترین درد و بیشترین بازدهی را داشته باشد. در حال حاضر روش های مختلفی برای ریمو تاتو وجود دارد، از ریمو با اسید و کرم های ریمو گرفته تا ریمو با دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوشور، همگی روش های متداول برای ریمو تاتو صورت و بدن هستند. اما سوال اینجاست که کدام روش، بهترین روش ریمو تاتو است؟

 

روش های مختلف ریمو تاتو صورت و بدن

از آن جایی که در سال های اخیر تاتوی بدن، به یکی از ترندهای مد و فشن تبدیل شد، افراد بسیاری روی بدن خود نقش های مختلفی را طراحی نموده اند. اشتباهات تاتو کاران تازه کار، خسته شدن از یک تاتو و یا دیگر دلایل شخصی، متقاضی حذف تتو صورت و بدن شده اند.

از جمله روش های متداول برای ریمو تاتو میتوان جراحی و لایه برداری سنگین روی پوست، منجمد کردن پوست و استفاده از اسید و کرم ها اشاره کرد. اما در این میان، روش استاندارد، ایمن و قطعی برای حذف انواع تتو، به کارگیری دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوشور است. این دستگاه نه تنها برای ریمو تاتو، بلکه برای رفع خال و رنگ دانه های پوست و رفع کک و مک نیز اثربخش است.

مهمترین مزیت این دستگاه این است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تائید قرار گرفته است و این مساله مهر تائیدی برای استفاده از دستگاه بدون نگرانی میباشد. مزیت دیگر این است که این لیزر کیوسوئیچ عوارض ناخوشایندی برای بدن ندارد و نیازی به سپری کردن دوره نقاهت نیست و فرد مورد معالجه میتواند به سرعت به انجام امور روزمره خود بپردازد.

 

ریمو تاتو بدن با لیزر.
ریمو تاتو بدن

مزایای ریمو تاتو با دستگاه کیوسوئیچ پیکوشور

همانطور که اشاره کردیم در میان روش های متداول برای پاکسازی تتو صورت و بدن، بهترین روش، استفاده از دستگاه کیوسوئیچ پیکوشور است. اما چرا؟ این دستگاه چه مزایای منحصر به فردی دارد؟

 

  • ایمن بودن دستگاه برای ریمو تاتو صورت و بدن
  • بالا بودن سرعت ریمو تاتو، رفع رنگدانه و کک و مک
  • عدم وجود درد، سوزش و دوره نقاهت برای فرد مورد معالجه
  • مجهز به سیستم کنترل هوشمند دمای آب

 

مواردی که به آنها اشاره کردیم، تنها بخشی از مزایای این دستگاه است. به یاد داشته باشید که این دستگاه میتواند هرگونه تاتو صورت و بدن را به طور کامل برای شما پاکسازی نماید.

 

مراحل ریمو تاتو با دستگاه کیوسوئیچ پیکوشور

زمانی که تصمیم به حذف تتوهای صورت و بدن خود گرفتید، باید مراحل زیر را طی کنید:

مراجعه به کلینیک زیبایی و بررسی نوع و رنگ تاتو

تمیز و استریل کردن پوست در ناحیه مورد معالجه

استفاده از مواد بی حس کننده برای جلوگیری از درد و سوزش پوست

اعمال کردن لیزر با شدت شات مشخص بر اساس نوع و رنگ تاتو

تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای ریمو کامل، بر اساس نتیجه جلسه اول

اقدامات قبل از ریمو تاتو

زمانی که پس از بررسی نوع و رنگدانه تاتو، تصمیم به رفع تتو با استفاده از دستگاه کیوسوئیچ پیکوشور گرفتید، باید نکات زیر را قبل از مراجعه به کلینیک مورد نظر قرار دهید:

حداقل یک هفته قبل از مراجعه برای دریافت خدمات پاکسازی تتو، هیچ گونه لایه برداری روی پوست در ناحیه مورد نظر انجام ندهید.

از رنگ کردن، آغشته کردن اسید و هر گونه دستکاری در ناحیه مورد نظر برای پاکسازی تاتو بپرهیزید.

ترجیحاً در ناحیه مورد نظر، هیچگونه ماده ای از جمله ژل بوتاکس و فیلر تزریق نکنید.

ترجیحاً در روزهای پیش از مراجعه برای رفع تتو سراغ سونا و سولار پوست نروید.

 

قبل و بعد از ریمو تاتو
بهترین روش برای ریمو تاتو

مراقبت‌ های بعد از ریموو ابرو با دستگاه کیوسوئیچ

پس از پاکسازی تتو با استفاده از لیزر کیوسوئیچ، لازم است نکات مراقبتی را به خوبی رعایت نمایید. این نکات به شما کمک میکند که نتایج مطلوبی از رفع تتو بگیرید و هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب که همان پاک شدن آثار تاتوی روی صورت و بدن است برسید. این نکات عبارتند از:

تا سه روز از آب زدن به ناحیه مورد درمان خودداری کنید.

پمادهای ترمیم کننده که توسط پزشک تجویز میشوند را به طور مرتب استفاده کنید.

تا بهبود کامل پوست، به ویژه اگر تاتو روی صورت است، از لوازم آرایشی به ویژه کرم های سنگین استفاده نکنید.

حتی الامکان از رفتن به استخر، سونا، حمام داغ و باشگاه تا ترمیم کامل پوست پرهیز نمایید.

تحت هیچ شرایطی پوست ناحیه تحت درمان را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

بعد از ریمو کامل و تا رسیدن به بهبودی، هیچ گونه لایه برداری در ناحیه تحت درمان اعمال نکنید.

مواردی که به آنها اشاره کردیم، به شما کمک میکند که بهترین نتیجه را از جلسات درمانی ریمو تاتو صورت و بدن بگیرید.

افرادی کاندید حذف تتو هستند

شاید برایتان سوال باشد که چه افرادی میتوانند از خدمات پاکسازی تتو استفاده کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم از آن جایی که دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوشور، یک دستگاه استاندارد و ایمن برای رفع تتو است، همه افرادی که به هر دلیلی متقاضی ریمو تاتو هستند، میتوانند برای ریمو مراجعه نمایند.

به عنوان مثال اگر یکی از شرایط زیر شامل حال شماست، وقت آن رسیده تا تاتوی خود را ریمو نماید!

به دلیل اشتباه و مبتدی بودن تاتو کار، طرح مورد نظر روی بدن و یا صورت شما، به درستی اجرا نشده

طرحی که تاتو کرده اید، یکنواخت و خسته کننده شده است و دیگر به آن علاقه ای ندارید

تاتو شما کمرنگ شده و فرم و زیبایی خود را از دست داده است.

به تاتو با طرح جدیدی علاقمند شده اید

به دلیل استخدام در یکی از ارگان های دولتی، مجبور به ریمو تاتو روی بدن خود هستید

سایر دلایل شخصی

در مقابل افرادی که در ناحیه مورد نظر، دچار زخم، بخیه، اگزما، التهاب و حساسیت پوستی شده اند، لازم است تا بهبود کامل ناحیه، برای ریمو تاتو دست نگهدارند.

 

هزینه ریمو تاتو صورت و بدن

هزینه ریمو تاتو به عوامل مختلفی از جمله مقدار مساحت ناحیه تحت درمان، نوع و رنگ تاتو، اینکه تاتو روی صورت واقع شده یا بدن و تعداد جلسات مورد نیاز برای ریو تاتو بستگی دارد. همچنین به روش ریمو تاتو که با دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوشور باشد یا خیر، بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق هزینه ریمو تاتو صورت و بدن، باید به کلینیک های ارائه دهنده خدمات ریمو تاتو مراجعه نمایید.

دوره نقاهت رفع تتو

اشاره کردیم که ریمو تاتو با هر روشی، معمولاً نیازی به سپری کردن دوره نقاهت ندارد. به عبارت دیگر فرد مورد معالجه به سرعت میتواند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازد. اما بهتر است تا بهبود کامل، نکاتی بعد از دریافت درمان را که در بخش های قبلی به آنها اشاره کردیم، رعایت نماید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای پاکسازی تتو

ریمو و حذف تاتو، معمولاً بین 1 تا 2 جلسه به درمان نیاز دارد تا به طور کامل حذف شود. البته در مورد تعداد جلسات، نظر پزشک متخصص با توجه به نوع، قدمت و رنگ تاتو بستگی دارد. اما میتوان گفت تقریباً هر نوع و هر رنگ تاتویی با دو جلسه درمان قابل رفع است.

 

ریمو کک و مک با لیزر
ریمو تاتو با لیزر کیوسوئیچ

سوالات متداول :

آیا ریمو تاتو درد دارد؟

اینکه ریمو تاتو، چه مقدار درد دارد، به آستانه تحمل درد شما بستگی دارد. البته جای نگرانی نیست چرا که قبل از شروع ریمو تاتو، از پماد و کرم بی حسی استفاده میشود تا کلاینت درد و سوزش کمتری حس کند.

همچنین میزان درد، به ناحیه مورد معالجه بستگی مستقیم دارد. به عبارت دیگر ریمو تاتو در نقاط استخوانی، مانند مچ دست، جناق سینه، مچ پا و سایر قسمت های غضروفی و استخوانی، درد بیشتری دارد.

 

آیا همه تتوها قابل ریمو هستند؟

به طور کلی میتوان گفت همه تاتوها با دستگاه کیوسوئیچ قابل رفع هستند. در این میان حذف تاتوهای که با جوهر سیاه طراحی شده اند، راحت ترین نوع تاتو برای پاکسازی هستند و پس از آن، تاتوی قرمز به راحتی پاک میشود. اما اگر رنگ تاتوی شما قهوه ای، آبی و یا سبز پر رنگ است باید بدانید که مسیر طولانی تری برای ریمو کامل تاتو در انتظار شماست. البته با مراجعه به کلینیک زیبایی و دکتر پوست میتوانید به طور دقیق از وضعیت ریمو تاتو با لیزر مطمئن شوید.

آیا کرم های پاک کننده تتو، واقعا میتواند تتو را پاک کند؟

همانطور که در بخش های قبلی نیز توضیح دادیم، روش های مختلفی برای ریمو تاتو وجود دارد که از جمله آنها میتوان به کرم پاک کننده تاتو اشاره کرد. اما باید بدانید که در حال حاضر هیچ گونه پماد و یا کرم رفع تتو مورد تائید سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) قرار نگرفته است.

جمع بندی و سخن پایانی

در این مطلب درباره انواع روش های پاکسازی تتو صحبت کردیم و در نهایت بهترین روش رفع تتو را به شما معرفی کردیم. همچنین مزایا استفاده از لیزر کیوسوئیچ پیکوشور به عنوان بهترین روش را به شما توضیح دادیم. در پایان تعداد جلسات مورد نیاز و دوره نقاهت استفاده از این خدمات اشاره کردیم.

 

مزایای خرید از سینا ارتو

اکثر مشتریان دلیل انتخاب سینا ارتو را موارد زیر دانسته‌اند:

  • مشاوره رایگان بر اساس نیاز و بودجه مشتری
  • ارائه محصولات با کیفیت همراه با گواهینامه اصالت کالا
  • فراهم کردن شرایط خرید اقساطی برای دستگاه های لیزر به منظور رفاه حال مشتریان
  • تجهیز کلینیک حرفه ای در سراسر ایران
  • ارائه خدمات آموزش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات
  • امکان ارسال کالا به تهران و سراسر ایران در حداکثر سه روز کاری

مواردی که به آنها اشاره کردیم، برخی از مزایای خرید از مجموعه سینا ارتو است. در یک کلام باید بگوییم با خرید از سینا ارتو یک خرید امن را تجربه خواهید نمود.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *